- Decembris 2020 g.
-
1. - 6.klasēm - Skolēnu ziemas brīvlaiks 21.12.2020. - 08.01.2021.
7. - 9.klasēm - Skolēnu ziemas brīvlaiks 21.12.2020. - 01.01.2021.
!! Decembrī 8.,9.klases skolēniem jābūt vismaz 1 ZPD konsultācijai ar darba vadītāju!
- 18.12.2020. - Liecību izsniegšana
- 01.12.2020. - 3. - 4.kl. “Meridian Matemātikas konkurss”; matemātikas skolotāji, A.Līpenīte, D.Karpušenko
- Novembris 2020 g.
-
! 9. - 20. novembris klases audzinātājs vada klases stundu par Latviju.
! Novembrī pie apģērba aicinām piespraust sarkanbaltsarkano karoga lentīti.
-
11.11.2020. - 1.-3. klašu glītrakstīšanas konkurss "Mana Latvija" (A.Dzene, A.Līpenīte)
-
06.11.2020. - Sporto visa klase 7.sezonas atklāšana plkst.11.00 -12.30 (I.Šņepste)
! Novembrī 8.,9.klases skolēniem jābūt vismaz 1 ZPD konsultācijai ar darba vadītāju.
-
- Oktobris 2020 g.
- Ziedojumi dzīvnieku patversmei "Ulubele"
- Skolas bibliotēkas akcija "Saudzē grāmatu"
- Ozolzīles Rīgas Zoodārzam
- Izlietotu bateriju vākšanas konkurss "Tīrai Latvijai"
- Turpinam makulatūras vākšanu
- Skolas organizēts video konkurss "Skolas logo"
! Skolēnu rudens brīvlaiks 19.-23.10.2020.
! ZPD - vismaz 1 konsultācija līdz skolēnu rudens brīvlaikam (8. - 9. klašu skolēni).- 30.10.2020. - Nodarbība 3. klasēm "Augļu un dārzeņu patēriņa veicināšana" (A.Līpenīte, I.Šteinberga)
-
29.10.2020. -
- 29.10.2020. - Nodarbība 4.klasēm "Augļu un dārzeņu patēriņa veicināšana" (A.Līpenīte, I.Šteinberga)
- 14.10.2020. - Konkurss "Tik vai Cik" 4.klases skolēniem
- Septembris 2020 g.
-
- 30.09.2020. - Futbols 8. - 9.klašu skolēni (sk.Ruseckis)
- 23.09.2020. - Futbols 6. - 7.klašu skolēni (sk.Ruseckis)
- 18.09.2020. - Olimpiskā diena
- 14.09.2020. - plkst.18.00 - Skolas Padomes sanāksme
- 09.09.2020. - Futbols 4. - 5.klašu skolēni (sk.Ruseckis)
- 01.09.2020. - Zinību diena
- Maijs 2020 g.
-
- 28. maijs - Diena bez datora.
- Aprīlis 2020 g.
-
New accordion content
- Marts 2020 g.
-
No 16.03. - 20.03.2020. - PAVASARA BRĪVLAIKS SKOLĒNIEM!
Tikumiskās audzināšanas pamatprincipu iedzīvināšana skolas ikdienā - 7.kl. skolēni un kl.audz. organizē pasākumu par LĪDZCIETĪBU.
No 09.03. - 13.03.2020. akcija "Draudzīgais aicinājums" - grāmatu ziedošana skolas bibliotēkai (E.Ratniece)
30.03.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklē Rīgas motormuzeja tehniski radošo darbnīcu "Vāja enerģija".
28.03.2020. - XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta "Saule vija zelta rotu" dalībnieku atlases skate.
27.03.2020. - Pieredzes apmaiņa un viesu uzņemšana no Oslo Nordpolen shhool (E.Dreimane)
27.03.2020. - XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta "Saule vija zelta rotu" dalībnieku atlases skate.
23.03. - 25.03.2020. - PROJEKTU DIENAS!
13.03.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros Rīgas Nacionālā Zooloģiskā dārza nodarbība "Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā" (5.c kl.).
13.03.2020. - Sākumskolas skolēnu teātra festivāls Ulbrokas vidusskolā (sk. R.Poga).
12.03.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros skolas aktu zālē izrāde, nodarbība "Un atkal Nezinītis" (1. - 4.klases).
12.03.2020. - 5. - 9. klašu Pavasara balle no plkst. 16.00 - 19.00.
05.03.2020. - Skolēnu pašpārvaldes dalīnieku galda spēļu vakars no plkst.17.00 - 20.00 (sk. D.Karpušenko).
05.03.2020. - VPD DABASZINĪBĀS 6. KLASE
04.03.2020. - Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 6. klases skolēniem (sk. R.Poga).
- Februāris 2020 g.
-
No 10.02. - 14.02.2020. - papildus brīvlaiks 1. klašu skolēniem!
28.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklē nodarbību "Cosmos ilūziju muzejā" (6.d klase)
27.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklē nodarbību "Cosmos ilūziju muzejā" (6.b klase)
27.02.2020. - VECĀKU DIENA:
- tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audz. no plkst. 16.00 - 17.00; no plkst. 18.00 - 19.00;
- no plkst.17.00 - 18.00 lekcija
27.02.2020. - VPD MATEMĀTIKĀ 6. KLASE
26.02.2020. - VPD MATEMĀTIKĀ 3. KLASE
25.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklē nodarbību "Cosmos ilūziju muzejā" (6.a klase)
21.02.2020. - MMC JUNIOR matemātikas konkurss 1. - 2.klašu skolēniem
21.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros Kr.Barona muzeju nodarbību "Meža un mājdzīvnieki latviešu folklorā un literatūrā" apmeklējums (2.a klase)
20.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros Kr.Barona muzeju nodarbību "Meža un mājdzīvnieki latviešu folklorā un literatūrā" apmeklējums (2.c klase)
20.02.2020. - VPD LATVIEŠU VALODĀ 3. KLASE
19.02.2020. - Florbols 6.- 7.kl. zēni
19.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros Kr.Barona muzeju nodarbību "Meža un mājdzīvnieki latviešu folklorā un literatūrā" apmeklējums (2.b klase)
19.02.2020. - VPD LATVIEŠU VALODĀ 6. KLASE
18.02.2020.- Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros Kr.Barona muzeju nodarbību "Meža un mājdzīvnieki latviešu folklorā un literatūrā" apmeklējums (2.d klase)
17.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros LNO nodarbību "Parole: BBB jeb baleta burziņš bērniem" apmeklējums (3.d, 4.kl. skolēni)
14.02.2020. - Valsts matemātikas olimpiāde 3. posms (5. - 9.klase)
12.02.2020. - Matemātikas konkursa "Tik vai cik?" 3.kārta
11.02.2020.- Tautas bumba 4.- 5.kl. meitenēm
11.02.2020. - 3. klašu diagnosticējošā darba ar kombinētu saturu latviešu val. (mutvārdu daļa)
07.02.2020. - pasākums 1.klašu skolēniem "100 dienas skolā"
06.02.2020. - Iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros R.Sutas un A.Beļcovas muzejnodarbība "Stila jēdziens dzīvē" (5.d klase)
05.02.2020. - Tautas bumba 4.- 5.kl. zēniem
04.02.2020. - Rīgas pilsētas olimpiāde ķīmijā
03.02. - 07.02.2020. - 6. klašu diagnosticējošā darba latviešu val. (mutvārdu daļa)
- Janvāris 2020 g.
-
Tikumiskās audzināšanas pamatprincipu iedzīvināšana skolas ikdienā - Drosme (8.klašu skolēni un klases audzinātājas)
31.01.2020. - Tautas deju kolektīvu skate (plkst. 14.00 skolas aktu zālē)
31.01.2020. - valsts olimpiāde matemātikā (2.posms)
22.01.2020. - valsts olimpiāde bioloģijā (3.posms)
17.01.2020. - valsts olimpiāde fizikā (2.posms)
16.01.2020. - Jaungada balle 5. - 9. klasēm
13.01.2020. - valsts olimpiāde latviešu valodā un literatūrā (2.posms)
09.01.2020. - 5.- 9. klašu skolas matemātikas olimpiāde
- Decembris 2019 g.
-
Ziemas brīvdienas – no 2019. gada 23. decembra līdz 2020. gada 3. janvārim.
20.12.2019. - LIECĪBU IZSNIEGŠANA.
19.12.2019. - Ziemassvētku Rūķu gadatirgus.
18.12.2019. - Ziemassvētku balle 5. - 9. klašu skolēniem.
17.12.2019. - Ziemassvētku koncerts skolas aktu zālē plkst. 15.00.
10.12.2019. - Projekta "Durvis" 2.seminārs "Atbalsta sniegšana jauniebraucēju integrācijai skolas vidē" (E.Dreimane, A.Līpenīte).
04.12.2019. - Matemātikas konkurss "Tik vai cik?" 4. klašu skolēniem.
03.12.2019. - Radošā darbnīca (mājturības kabinetā) 5. - 9. klašu skolēniem.
02.12.2019. - Radošā darbnīca (mājturības kabinetā) 1. - 4. klašu skolēniem.
- Novembris 2019 g.
-
28.11.2019. - Meridian matemātikas konkurss 3. - 9.klasēm.
26.11.2019. - Rīgas pilsētas skolu vizuāli plastiskās mākslas izstāde - "Tradicionālās kultūras mantojums - Dižkoku tēls" apbalvošanas pasākums. Konkursa rezultāti.
20.11.2019. - Basketbola sacensības meitenēm (6. - 7.klase).
15.11.2019. - PROJEKTU DIENA - VALSTS SVĒTKI
12.11.2019. - stafetes "Drošie un veiklie" (4. - 5.klase).
11.11.2019. - svecīšu iedegšana pie skolas Lāčplēša dienas piemiņai plkst.18.00.
05.11.2019. - iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros gleznotājas A.Princes un D.Krūmiņas mākslas studijas nodarbības (3.a, 4.a, 4.b klase).
05.11.2019. - VECĀKU DIENA:
- plkst. 17.30 - skolas aktu zālē lekcija "Prasmes un iemaņas, veidojotpozitīvu uzvedību";
- plkst. 18.15 - 20.15 - tikšanās ar priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.
01.11.2019. - iniciatīvas projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros I.Ziedoņa fonda "Viegli" radošās nodarbības (7.b, 7.c klase).
- Oktobris 2019 g.
-
No 21. oktobra līdz 25. oktobrim skolēnu rudens brīvdienas
31.10.2019. - skolas latviešu valodas olimpiāde 8., 9. klašu skolēniem
19.10.2019. - 3. atklātā matemātikas olimpiāde 3. klašu skolēniem 40. vidusskolā
17.10.2019. - PROJEKTU DIENA - tēma - KARJERA
13.10. - 15.10.2019. - "Erasmus+" projekts Roterdamā (pārstāv projekta dalībnieki)
11.10.2019. - 4. klašu skolēniem Matemātikas olimpiāde "Tik vai...Cik?"
07.10. - 11.10.2019. - LABO DARBU NEDĒĻA
04.10.2019. - Skolotāju dienai veltīts pasākums
02.10.2019. - Tikumu aktualizēšanas pasākums 2. - 4.klasēm.
01.10.2019. - Tikumu aktualizēšanas pasākums 5. - 8.klasēm.
- Septembris 2019 g.
-
27.09.2019. - Iesvētības 1. klašu skolēniem.
25.09.2019. - Latgales priekšp. skolu sacensības futbolā. 8. - 9. klase (zēni), plkst.13.00
20.09.2019. - OLIMPISKĀ DIENA
08.09.2019. - Latgales priekšp. skolu sacensības futbolā. 6. - 7. klase (zēni), plkst.13.00
11.09.2019. - Latgales priekšp. skolu sacensības futbolā. 4. - 5. klase (zēni), plkst.13.00
02.09.2019. - ZINĪBU DIENA
- Augusts 2019 g.
-
29.08.2019. - 2019./2020. m.g. 1. klašu skolēnu vecāku klases sapulce plkst. 18.00:
- 1.a klase 130.kab.
- 1.b klase 224.kab.
- 1.c klase 326.kab.
- 1.d klase 319.kab.
- Maijs 2019 g.
-
31.05.2019. - Absolventu basketbola turnīrs plkst. 17.00.
31.05.2019. - LIECĪBU IZSNIEGŠANA.
30.05.2019. - Talantu konkurss.
30.05.2019. - Sporta diena sākumskolas skolēniem.
29.05.2019. - EKSĀMENS svešvalodā 9. klasei.
22.05.2019. - 2019./2020. m.g. 1. klašu skolēnu vecāku sapulce skolas aktu zālē plkst. 18.00.
22.05.2019. - EKSĀMENS latviešu valodā 9. klasei.
20.05.2019. - Skolas padomes sanāksme plkst. 18.00.
17.05.2019. - PĒDĒJAIS ZVANS 9. KLASEI.
16.05.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros 1.d klase apmeklē Salaspils Botāniskā dārza radošās nodarbības.
15.05.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros 1.c klase apmeklē Salaspils Botāniskā dārza radošās nodarbības.
14.05.2019. - Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts skolas aktu zālē plkst. 15.00.
09.05. - 10.05.2019. - \"Erasmus+\" projekta \"Kopīgi risinājumi priekšlaicīgas skolas pamešanas novēršanai\" dalībnieku uzņemšana no Oslo un Roterdamas.
09.05.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros 1.b klase apmeklē Salaspils Botāniskā dārza radošās nodarbības.
08.05.2019. - Olimpiskās stafetes 6. - 9. klasei.
08.05.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros 1.a klase apmeklē Salaspils Botāniskā dārza radošās nodarbības.
03.05.2019. -plkst. 13.15 - \"Baltā galdauta svētki\".
- Aprīlis - Spodrības mēnesis 2019 g.
-
26.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" leļļu izrādes \"Sapņu kuģis\" apmeklējums (2. klašu skolēni).
25.04.2019. - Rīgas vispārējās izglītības iestāžu 7. - 9. klašu skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferences II posms (sk.S.Spalva).
25.04.2019. - ESF projekta \"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai\" ietvaros 7. - 9. klases skolēniem programma \"Optikas eksperimenti\" 3.daļa.
24.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros tikšanās ar režisoru A. Ekštetu \"Kā uzņemt savu filmu?\" (9. klašu skolēni).
18.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros LNVM \" Gatavošanās eksāmenam\" apmeklējums (9. klašu skolēni).
17.04.2019. - Latgales priekšpilsētas sacensības florbolā 4. - 5. klases zēni.
17.04.2019. - VECĀKU DIENA no plkst.17.30 - 19.30
- plkst.17.00 - skolas teātra \"Austras koks\" izrāde vecākiem \"Maināmies!\";
- no plkst.17.30 - 19.30 - tikšanās ar skolotājiem.
17.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros \"Stikla mākslas\" radošās nodarbības apmeklējums (6. klašu skolēni).
16.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros \"Stikla mākslas\" radošās nodarbības apmeklējums (7. klašu skolēni).
15.04.2019. - Latgales priekšpilsētas 1. - 4. klašu koru skate \"Rīgas gailis 2019\".
12.04.2019. - skolas teātra \"Austras koks\" pasākums \"Lieldienas gaidot!\" (sākumskola).
11.04.2019. - ESF projekta \"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai\" ietvaros 7. - 9. klases skolēniem programma \"Optikas eksperimenti\" 2.daļa.
11.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros SIA \"Namdara darbnīca\" apmeklējums (2. klašu skolēni).
10.04.2019. - skolas latviešu valodas olimpiāde 1. - 4. klasei
10.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros bērnu zinātniskā centra \"Tehnoannas pagrabi\" apmeklējums (5.c un 5.d klase).
09.04.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros bērnu zinātniskā centra \"Tehnoannas pagrabi\" apmeklējums (5.a un 5.b klase);
- iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros \"Kino muzeja\" apmeklējums (8. klašu skolēni).
03.04.2019. - Adaptācijas nodarbības nākamajiem pirmklasniekiem no plkst. 17.00 līdz 18.00.
01., 02., 03.04.2019. - PROJEKTU DIENAS
- Marts 2019 g.
-
No 11.03. - 15.03.2019. SKOLĒNU PAVASARA BRĪVLAIKS
27.03.2019. - 2019./2020.m.g. 1.klašu vecākiem - saruna/lekcija \"Skolēna lasītprasme un mācību sasniegumi\" no plkst. 17.00 - 18.00 skolas aktu zālē (sk. A.Krieķis)
27.03.2019. - Adaptācijas nodarbības nākamajiem pirmklasniekiem no plkst. 17.00 līdz 18.00.
26, 27.03.2019. - iniciatīvas \"Latvijas skolas soma\" ietvaros \"Laimas šokolādes muzeja\" apmeklējums (3.klašu skolēni).
21.03.2019. - Projekta \"Sporto visa klase\" pasākums Ķekavas vidusskolā (3.b klase), sk.I.Zāģere, I.Šņepste
21.03.2019. - Starptautiskais matemātikas konkurss \"Ķengurs\" 2. - 9. klases.
20.03.2019. - Adaptācijas nodarbības nākamajiem pirmklasniekiem no plkst. 17.00 līdz 18.00.
13.03.2019. - Adaptācijas nodarbības nākamajiem pirmklasniekiem no plkst. 17.00 līdz 18.00.
07.03.2019. - lasīšanas pēcpusdiena skolas bibliotēkā 3.b un 3.c klasei.
07.03.2019.- Diagnosticējošais darbs DABASZINĪBĀS 6.klasei.
06.03.2019. - Adaptācijas nodarbības nākamajiem pirmklasniekiem no plkst. 17.00 līdz 18.00.
05.03.2019. - lasīšanas pēcpusdiena skolas bibliotēkā 3.a klasei.
- Februāris 2019 g.
-
Kultūras metodiskās komisijas mēnesis
04.02 - 08.02.2019. - papildus brīvlaiks 1. klašu skolēniem
28.02.2019. - Instrumentālmūzikas izpildītāju konkurss \"Lai skan!\"
27.02.2019. - Adaptācijas nodarbības nākamajiem pirmklasniekiem no plkst. 17.00 līdz 18.00.
27.02.2019.- Diagnosticējošais darbs MATEMĀTIKĀ 3.klasei.
26.02.2019.- Diagnosticējošais darbs MATEMĀTIKĀ 6.klasei.
26.02.2019. - VECĀKU DIENA no plkst. 17.30 - 19.30
- no plkst. 17.30 - 18.15 - Rīgas pašvaldības policijas lekcija par aktualitātēm.
- no plkst. 17.30 - 18.15 - saruna/lekcija \"Skolēna lasītprasme un mācību sasniegumi\".
- no plkst. 18.15 - 19.30 tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.
21.02.2019. - Diagnosticējošais darbs LATVIEŠU VALODĀ 3.klasei.
20.02.2019. - Latgales priekšpilsētas sacensības FLORBOLĀ 6. - 7.klašu zēniem.
20.02.2019. - Diagnosticējošais darbs LATVIEŠU VALODĀ 6.klasei.
19.02.2019. - Vizuālās mākslas olimpiāde.
13.02.2019. - Sacensības \"Tautas bumbā\" 4. - 5.klašu meitenēm.
13.02.2019. - Valentīndienas diskoballe.
08.02.2019. - Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 5. - 9.klašu skolēniem.
06.02.2019. - Vācu valodas pēcpusdiena 5.klasei.
06.02.2019. - Sacensības \"Tautas bumbā\" 4. - 5.klašu zēniem.
05.02.2019. - Ķīmijas olimpiāde 2.posms.
05.02.2019. - Diagnosticējošais darbs ar kombinētu mācību saturu 3.klasei (latviešu valoda MUTVĀRDU DAĻA).
04.02.2019. - Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiāde (EUSO) 9.klašu skolēniem.
01.02.2019. - pasākums 1.klašu skolēniem - 100 dienas skolā.
- Janvāris 2019 g.
-
Valodu MK metodiskais mēnesis
28.01.2019.- \"Spelling bee\" - 4.klases skolēniem (sk. K.Siveca, I.Akopjana)
24.01.2019.- 6. - 9.klašu skolēnu krievu valodas olimpiāde (sk. I.Tarasova. V.Granta)
18.01.2019.- Barikāžu aizstāvju atceres dienai veltīts pasākums (Radošā grupa)
18.01.2019. - Fizikas olimpiāde 8. - 9. klasēm
11.01.2019. - Vēstures olimpiāde 8. - 9. klasēm